ВСЕ НОВОСТИ
Переведення об'єктів теплопостачання Кам'янця-Подільського на твердопаливні котли допоможе зекономити 20 млн. грн. на рік
13 \ 02 \ 15
     

Переведення усіх об’єктів теплопостачання Кам'янця-Подільського на твердопаливні котли допоможе зекономити місту щонайменше 20 млн. грн. на рік. Впровадження пілотної інвестиційної програми із заміщення газу біологічними видами палива для виробництва теплової енергії у місті Кам'янця-Подільського здійснюватиметься на основі підписаного Меморандуму про співробітництво між Держенергоефективності, виконавчим комітетом Кам'янець-Подільської міської ради, Комунальним підприємством «Міськтепловодоенергія» та ТОВ «Універсальна  Девелоперська Група».

Реалізація вищезазначеної програми відбуватиметься шляхом встановлення твердопаливних котлів з використанням пелет з біомаси, а також шляхом переобладнання вже діючих газових котлів на споживання твердого палива. Як результат – введення в експлуатацію об’єктів потужністю до 200 000 Гкал теплової енергії на рік. Загальний річний обсяг заміщення газу у сфері ЖКГ міста за результатами реалізації програми складе 30,3 млн. м. куб. (фінансовий еквівалент – більше 230 млн. грн.).

Запровадження Програми може призвести до зниження міського тарифу на теплову енергію для бюджетних та побутових споживачів на 10% у співвідношенні до діючого середньозваженого тарифу. Це та різниця, яка дозволить залишити в бюджеті міста близько 20 млн. грн. на рік. Зекономлені кошти плануються використати на подальше впровадження енергоефективних заходів.

Итсочник: www.kmu.gov.ua