ABOUT THE COMPANY OBJECTS NEWS CONTACT US
RU    EN
044 371 77 00
   

The Company

UNIVERSAL DEVELOPER GROUP LLC

 

Development, promotion and use of energy efficient technologies in the sphere of heat and energy saving.

Currently by efforts of our company the project of switching of heat supply system of Khmelnytskyi oblast from the natural gas to straw pellet is being implemented.

 
PROJECTS
Компания ООО Универсальная Девелоперская Группа согласно договору с Исполнительным комитетом Уманского городского совета и Государственным агентством по энергоэффективности и энергосбережению Украины берет на себя следующие обязательства.
Там відкрили сучасну котельню, яка працює на твердому біопаливі. Аналогів в Україні ще немає. Про проект, який став проривом в енергозбереженні далі у сюжеті. Там відкрили сучасну котельню, яка працює на твердому біопаливі. Аналогів в Україні ще немає. Про проект, який став проривом в енергозбереженні далі у сюжеті.
ALL OBJECTS
NEWS
25 жовтня в Умані відбулося підписання тристороннього меморандуму про співробітництво у галузі енергозбереження.
25 жовтня 2016 року Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, мер міста Умань Олександр Цебрій та директор ТОВ «Універсальна Девелоперська Група» Олег Яковлев підписали тристоронній Меморандум про співробітництво у сфері заміщення газу альтернативними видами палива.
Там відкрили сучасну котельню, яка працює на твердому біопаливі.
П’ятого грудня в Кам’янці-Подільськомуза адресою вул. Пушкінська, 29 відбулося офіційне відкриття першої в Україні котельні, яка працює на твердих видах палива.
ALL NEWS
CONTACT US

175, Kharkivske Road, Business Centre “Krystal”

Kyiv city, 02121, Ukraine

044 371 77 00